MKCN wint verenigingsprijs bij het DFoM

Afgelopen hemelvaartsweekend werd in Ede het Dutch Festival of Magic gehouden. Meerdere leden van onze club deden mee aan wedstrijden die werden gehouden tijdens dit magische congres. Zij streden tegen andere goochelaars vanuit landen als Rusland, Zweden, Korea, Duitsland en België.

Doordat maar liefst drie leden van onze club in de prijzen zijn gevallen hebben wij als vereniging ook een prijs ontvangen. Natuurlijk zijn wij hier ontzettend blij mee en bedanken wij alle leden van onze club die hebben mee gedaan. Ook bedanken wij alle vrijwilligers die hebben geholpen bij de organisatie en backstage.


Fotograaf: Bert Speelman
Janse Heijn met de president van de NMU (René Schreurs)

Leer goochelen op een hoog niveau

Bij ons op de goochelclub in Utrecht leren wij al onze leden de kleine kneepjes van het magische vak. Wij doen dat elke 2e maandagavond van de maand. Daarnaast hebben wij de deelnemers aan dit congres ook buiten de clubbijeenkomsten gecoacht waar nodig. Wil jij ook beter leren goochelen? Je bent bij ons altijd welkom bij een van onze clubbijeenkomsten, hier kunnen we kennis maken met en elkaar en vertellen wat we voor jou kunnen betekenen.

Uitslagen Dutch Festival of Magic 2019

Grand Prix: Rob en Emiel
Henk Vermeyden wisselprijs: Rob & Emiel

Close up competitie
Categorie Cartomagie
1e Prijs: Lodewijk de Widt
2e Prijs: Niet uitgereikt
3e Prijs: Janse Heijn

Micromagie
1e Prijs: Niet uitgereikt
2e Prijs: Tim Horsting
3e Prijs: Niet uitgereikt

Parlour magic
1e Prijs: Niet uitgereikt
2e Prijs: Niet uitgereikt
3e Prijs: Janse Heijn

Toneel Competitie
Manipulatie
1e Prijs: Zippo the Funky Magician
2e Prijs: Vasil Antoya (Василь Антоня)

Illusionisme
1e Prijs: Roy en Justin Huiskens

Mentaal
1e Prijs: Rob & Emiel
2e Prijs: Tim Horsting
3e Prijs: Alex Blackwood

Algemeen Goochelen
1e Prijs: Jaana Felicitas Scandariato 
2e Prijs: Nikolai Striebel
3e Prijs: Hans Klik & Ludique

Bijzondere prijzen:
Speciale oorkonde voor de bijzondere prestatie van Melvin Wijkhuisen
Uitvindingsprijs: Rob & Emiel
Verenigingsprijs: Magische Kring Centraal Nederland (Goochelclub MKCN)